Vystymasis ir inovacijos.

Mes dirbame parfumerijos ir kosmetikos produkcijos rinkoje nuo 2013 metų, siūlydami platų Dry Dry prekybinio ženklo parfumerijos ir kosmetikos asortimentą.

Šiuo metu Kompanija turi Dry Dry parfumerijos - kosmetikos priemonių gamintojo linijos išskirtinę pardavimų teisę Baltijos teritorijoje. Greitai ir kokybiškai pristatysime Dry Dry Baltijoje, į Europos Sąjungos šalis ir Ameriką (*tikslus šalių sąrašas randamas skyriuje “Krepšys”). Pastoviai tobuliname mūsų produkcijos kokybę. Visa priemonių linija visuomet prieinama mūsų oficialiame tinklalapyje.

Mūsų tikslas - siūlyti rinkai produkciją, kuri įneštų į žmonių gyvenimą kažką šviesaus, stebuklingo, ir svarbiausia – būtų pritaikyta kiekvieno pirkėjo individualiam skoniui ir poreikiams.

Mes pasirengę bendradarbiavimui

Mūsų Kompanija suinteresuota dirbti tiek su kosmetikos, farmacijos ir gydomosios kosmetikos segmento lyderiais, tiek ir su didmeninių ir mažmeninių kompanijų regioniniais atstovais.

Įrodytas efektyvumas

Dry Dry padeda šimtams žmonių kovoti su sudėtingiausiomis problemomis dėl prakaitavimo. 2011 metais buvo vykdomi Klinikiniai tyrinėjimai tema -Kosmetinės priemonės Dry Dry efektyvumo ir saugumo tyrinėjimas-.

Tyrinėjimų rezultatai parodė:

Dry Dry priemonė yra saugi

Netoksiška, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų

Efektyvi 5-7 dienas

Netoksiška, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų