DUK

 • Kiek laiko užtenka 1 buteliuko DRYDRY Originalas?
  Kiekvienam žmogui yra savas naudojimo laikas. Vieniems užtenka 7 mėnesiams, kiti naudojasi pagal poreikį apie 12 mėnesių. Vidutiniškai mes galim kalbėti apie 8 - 10 mėnesio laikotarpį.

 • Ar galima naudoti DRYDRY ryte ar dieną?
  NE! Antiperspirantas gali sugadinti jūsų drabužius. Naudokite DRYDRY pagal pateiktą instrukciją. Naudokite DRYDRY только на ночь, за один час до сна. tik naktį, viena valanda prieš miegą. Viso ko paslaptis yra tinkamas antiperspiranto naudojimas. Procter & Gamble Beauty tyimai parodė, kad naudojant antiperspirantą ryte ir vakare arba tik vakare, veiksmingesnis rytinio antiperspiranto naudojimas.  
  Mosklininkai įrodė, kad naudojant antiperspirantą tik vakare yra veiksmingiau negu naudoti tik ryte. Naktį miegant prakaitavimas yra minimalus, priemonė geriau įsiskverpia į poras ir pradeda efektyviai veikti.

 • Aš sportuoju, kasdien einu į treniruotes... ar nebūtų blogai jeigu išvengsiu išprakaitavimo?
  Sportuojant prakaitavimas – natūralus ir būtinas procesas, reikalingas šilumos perdavimui bei šlakų ir toksinų pašalinimui iš organizmo per poras su prakaito pagalba. 
  Naudodami antiperspirantą DRYDRY, Jūs neužkemšate organizmo porų, o prakaituojate tam tikrose vietose. Rezultate jūs gaunate sausumą, komfortą ir pilna pasitikėjimą savo veiksmais. Jūsų pasirinkimas!

 • "Dilgčiojimo" efektas po antiperspiranto naudojimo. Kas tai?
  Antiperspirantas DRYDRY ir jame esantys komponentai nesukelia alerginių reakcijų. Dilgčiojimo poveikis (ar kitokie lengvi diskomforto požymiai) gali pasireikšti žmonėms, turintiems jautrią odą per pirmuosius du – tris panaudojimus. Toks pats poveikis gali atsirasti panaudojus preparatą ant nešvarios ar šlapios odos. Antiperspirantą naudoti po dušo ir ant švarios odos.
  Tiesiog atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad būtina griežtai laikytis antiperspiranto naudojimo instrukcijų, tada DRYDRY Jus ilgus metus džiugins savo veiksmingumu, saugumu ir patogumu!

 • Ar galima naudoti nėščioms ir maitinančioms motinoms? Ar yra kontroindikacijų?
  Gamintojas nepateikia šiuo klausimu jokių rekomendacijų! Pasitarkite su savo gydytoju dėl mūsų priemonės DRYDRY. Savo ruožtu galime pasakyti, kad buvo atlikti toksinio poveikio tyrimai ir nustatyta, kad DRYDRY nėra toksinė priemonė!!
  Tačiau esant galimybei, rekomenduojame susilaikyti nuo bet kokių priemonių naudojimų šiuo nuostabiu laiku!

 • Jeigu po ilgalaikio naudojimo DRYDRY nebenaudosime jo ir pereisime prie kito dezodoranto, ar nebus prakaitavimas stipresnis nei prieš pradedant naudoti DRYDRY?
  Dezodorantai tik užmaskuoja kvapą, susidedantį iš įvairių skirtingų kvapų, bet nesumažina prakaitavimo! 
  Jeigu pereisite nuo DRYDRY prie dezodoranto,tada žinoma, Jūs nebegausite įprasto DRYDRY sausumo ir komforto pojūčio.

 • Ar nesukelia DRYDRY onkologinių susirgimų?
  2002 m. spalio 16 d. Nacionalinio vėžio instituto (NVI) leidinyje paskelbti rezultatai parodė, kad internete sklandantys gandai yra melagingi teigiantys, kad antiperspiranto naudojimas gali sukelti krūties vėžį. Fred Hutchinson vėžio tyrimų centro mokslininkai ir mokslininkai iš Vašingtono universiteto (abu esantys Sietle ir Vašingtone) atliko daug tyrimų apie kiekvienos ligos atvejį (išsami galimų priežasčių analizė, istorija, vystymasis). Gauti duomenys leidžia daryti išvadą, kad "Šie tyrimo rezultatai nepatvirtina hipotezės, kad antiperspirantai didina krūties susirgimo vėžio riziką".Mokslininkai taip pat teigia, kad nėra "jokių įrodymų" ir ligų susirgimo rizikos nuo dezodorantų naudojimo. 
  Tačiau reikėtų pažymėti, kad norint, kad DRYDRY daugelį metų džiugintų savo veiksmingumu, efektyvumu, sauga ir naudojimo patogumu, rekomenduojama padaryti trumpą pertrauką priemonės naudojime (pavyzdžiui, pagal tokią schemą ,,naudoti metus, paskui padaryti mėnesio petrauką").

 • Ar pastebėti šalutiniai poveikiai, naudojant DRYDRY?
  Šalutiniai poveikiai gali pasireikšti tik netinkamai naudojant pasirinktą priemonę.

 • Koks DRYDRY poveikis rankoms ir kojoms?
  Preparatas DRYDRY skirtas pažastų, rankų ir kojų tvarkymui. Jis veiksmingas, kai naudojamas visose minėtose srityse, jeigu naudojama pagal DRYDRY instrukcijas.

 • Ar yra kokių nors kontraindikacijų po DRYDRY preparato naudojimo?
  Remiantis klinikiniais tyrimais, neatskleidžiamos vaisto vartojimo kontraindikacijos. 
  Tačiau po karštų vonių, pirčių ar intensyvių treniruočių DRYDRY reikia naudoti kaip po vienos valandos po tokių procedūrų.
  Savo ruožtu mes rekomenduojame susilaikyti nuo preparato naudojimo:
  - Nėščioms ir maitinančioms krūtimi;
  - Asmenims iki 16 metų amžiaus;
  - Žmonėms, turintiems padidėjusį jautrumą preparato sudėtinėms dalims.

 • Nuo kiek metų galima ir ar galima visą gyvenimą naudoti DRYDRY?
  Gamintojas nepateikia aiškaus atsakymo į šį klausimą. Švedijoje pagamintas preparatas jau sėkmingai parduodamas daugiau nei 30 metų. Tai reiškia, kad laikui bėgant neatskleista jokio poveikio dėl naudojimo trukmės ir preparato DRYDRY naudojimo intensyvumo.
  Savo ruožtu mes atlikome klinikinius tyrimus 2011 metais vyresniems nei 18 metų žmonėms iki 65 metų. Remiantis mūsų tyrimo išvadomis, galime užtikrinti saugų DRYDRY naudojimą šios amžiaus grupės žmonėms!

 • Ar atsiranda priklausomybė DRYDRY?
  Jeigu atsiranda priklausomybė ir preparatas nebeturi poveikio, nenaudokite jo 30 dienų. Po mėnesio DRYDRY efektyvumas turi grįžti!

 • Jaučiu deginimo pojūtį, yra (niežulys, nemalonus dilgčiojimas) po DRYDRY naudojimo. Ką daryti?
  Kaip taisyklė, stiprus ir nesibaigiantis deginimas atsitinka, kai jūs nesilaikote šio preparato naudojimosi instrukcijos. 
  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad priemonė DRYDRY ir sudėtinės dalys nesukelia alerginių reakcijų. Dilgčiojimas arba deginimas (ar kitas lengvas diskomfortas) yra leistinas ir suderinama su naudojimo instrukcijomis. Šis poveikis gali būti pastebimas tarp žmonių, turinčių jautrią odą (jiems galime patarti naudoti Sensitive), o taip pat naudojant priemonę ant šlapios ar purvinos odos (nesilaikant naudojimo instrukcijų). 
  Jei ir toliau jausite ilgalaikį deginimą, būtinai vandeniu nuplaukite priemonę nuo odos paviršiaus ir patepkite raminančiu kremu. Pabandykite panaudoti priemonę dar kartą ne anksčiau nei po 24 valandų.

Jeigu neradote atsakymo mūsų tinklalapyje, klauskite mūsų ekspertų Online